AUTOBUSAMS
Maršrutai perjungiami išmaniuoju telefonu arba IR pulteliu

Sporto švieslentės

Pamirškite apie įprastines švieslentes ir tablo, galinčias atvaizduoti vienos ar kelių sporto šakų elementarius varžybų rezultatus ir kuriose nieko negali papildyti ar pakeisti.  UAB "Meiga"  siūlo naujos kartos universalias LED švieslentes, kurios gali atvaizduoti  bet kurios sporto šakos varžybų rezultatus.  Joje  galima pasirinkti kokia informacija, kurioje vietoje ir koks skaičių ar raidžių dydis atvaizduojamas švieslentėje. Švieslentės gali būti įvairių dydžių (priklausomai nuo to kokio dydžio rezultatų ir laikmačių skaičiai turi būti švieslentėje), taip pat galima pasirinkti jų LED lempučių spalvą - vienspalvė arba RGB. RGB švieslentėje kiekvienas informacinis elementas galės šviesti viena iš septynių spalvų. Sporto švieslentės valdomos specialia programine įranga sukurta windows OS aplinkoje. Todėl švieslentei nebūtina įsigyti specialios konsolės, o naudoti jau turimą windows kompiuterį ar planšetę liečiamu ekranu. Į kitą sporto šaką švieslentė perjungiama akimirksniu, spustelėjus atitinkamos sporto šakos aplikacijos ikoną.

 

APP

Tokia švieslentė gali dirbti ir kaip įprasta LED švieslentė , perteikianti tekstinę, grafinę, animuotą ir t.t. informaciją. Todėl ją galima naudoti ne tik sporto salėse, bet ir kaip informacinę arba reklaminę LED švieslentę. Spustelėję pirmą iš apačioje esančių paveikslėlių, galite pasižiūrėti, kaip veikia demonstracinis asynchroninis valdymas sporto švieslentėms (LEISTI WINDOWS ATVERTI SIUNČIAMĄ FAILĄ):

Krepsinis Demo  sportoyoutube  WIRELESS CONTROL SCOREBOARD ledo ritulysyoutub

  Švieslentėje yra 8 nepriklausomi laikmačiai (tikslumas iki 1/100 sekundės ), kurie gali matuoti, stabdyti, tęsti varžybų arba atskirų ciklų (pertraukų, puolimo, baudų ir pan.) laiką/atbulinį laiką.
  Skaičiuojamų  sportinių varžybų taškų diapazonas nuo 0 iki 10 milijonų (gali pridėt arba atimti 1,2,3,4,5 ir t.t.), atskirai skaičiuoja aštuonias nepriklausomas skaičių grupes pelnytiems taškams, įvarčiams, pražangoms, kėliniams, pertraukoms ir panašiai.
   Varžybų metu į veikiančią švieslentę akimirksniu galima nusiųsti vieną ar kelias tekstines eilutes į iš anksto numatytas vietas.
  Teksto, laikmačių, laiko, skaičių dydis pasirenkamas nuo 8cm iki švieslentės aukščio, atvaizduojamas bet kurios pasaulio kalbos raidėmis ir bet kuriuo šriftu, esančiu kompiuteryje.
  Švieslentė turi laikrodį ir papildomus laiko arba atbulinio laiko skaičiavimo nuo/iki numatytos datos ir laiko sekundžių tikslumu funkciją, taip pat yra galimybė rodyti temperatūrą. 
  Valdymas:  kompiuteriu arba planšete liečiamu ekranu ( Windows operacinė sistema). Sąsajos: kabelinė ( LAN, RS232, RS485) arba  belaidė (WiFi arba RF - 433 MHz, 868 MHz arba 2400 MHz dažniu ).  
  UAB "Meiga" gali pasiūlyti programas kiekvienai sporto šakai, kurių pagalba valdymas tampa paprastas ir lengvas, ypač  naudojant planšetę liečiamu ekranu:
                      COLOR SHOT CLOCK 
KONSOLE 600wireless

Kai kurioms sporto šakoms varžybų rezultatų ir  laiko skaičiavimui kompiuteris nereikalingas, pakanka už papildomą kainą  įsigyti pultelį rezultatų skaičiavimui ir laikmačių valdymui.

 Aplikacijos, kurių pagalba siunčiamos komandos švieslentei:
 TENISCustom  PaplūdimiotinklCustom   
 
  hockeyCustom SALESTINKLCustom FUTBOLASCUST
 
HADBALL Baminton845  
 
  KREPSINIS250  FUTSAL 170 TABLE TENNIS300       
                                
Priklausomai nuo Jūsų poreikių ir biudžeto mes galime pagaminti bet kokio dydžio, raiškos ir ryškumo sportinių varžybų švieslentes, skirtas naudoti patalpose arba lauke, vienspalves arba daugiaspalves.
 
tel+37069820328  emailButton UAB Meiga kontaktai