AUTOBUSAMS
Maršrutai perjungiami išmaniuoju telefonu arba IR pulteliu

Meiga

  ranku paspSprendimai atitinkantys Jūsų norus ir pageidavimus

  Jau daugiau nei 15 metų įmonė specializuojasi LED ekranų ir švieslenčių pardavimų, surinkimų ir jų valdymo srityje.  Pagrindinė mūsų misija ir tikslas - pristatyti ir suteikti galimybę  mūsų klientams naudotis geriausiais ir pažangiausiais LED industrijos produktais optimaliausiu kainos ir kokybės santykiu. Nesvarbu kokioje srityje ar vietovėje norite įrengti LED švieslentę ar ekraną , UAB „Meiga“  suras lankstų sprendimą  Jūsų specifinių reikalavimų įgyvendinimui.  Mūsų patirtis, žinios ir nuolatinis pažangių LED švieslenčių ir ekranų gamybos technologijų sekimas  gali įkvėpti Jus naujoms idėjoms ir siekiams. Didelė video produktų įvairovė visada padės surasti optimaliausią sprendimą  net specifinei vartotojų kategorijai, protingai taupant Jūsų biudžetą  ir suteikiant puikią investicijų grąžą. 

Kokie galimi LED ekranų ir švieslenčių tipai, konfigūracija, galimybės, valdymas ir  t.t. Pagrindiniai LED ekranų ir švieslenčių valdymo būdai yra:


 

 • web linksPaprastumas ir universalumas - asinchroninis valdymas 

    -asinchroninis valdiklis, esantis švieslentėje  arba ekrane,  iš anksto užprogramuojamas rodyti turinį . Tokiu atveju kompiuteris reikalingas tik valdiklio programavimui,  o užprogramuota švieslentė ar ekranas patys rodys vaizdą be kompiuterio pagalbos. Tai dažniausiai naudojamas būdas valdyti nedidelių matmenų švieslentes, lengvai įsisavinamas ir turintis didelę gamą galimybių. Nusipirkę švieslentę su asinchroniniu valdikliu, Jūs tikrai sugebėsite ją programuoti be jokių specialistų pagalbos. Į pirkinio komplektą įeina švieslentė, valdymo programa, instrukcija ir, jeigu reikia, COM kabelis su USB-COM adapteriu švieslentei sujungti su kompiuteriu. Tereikia  instaliuoti programą  kompiuteryje arba išmaniajame įrenginyje (jeigu švieslentės valdiklis turi WiFi arba LAN sąsają). Skirtingų valdiklių gamintojai turi išleidę savo valdymo programas. Programoje  galima įvesti  rodomą tekstą, paveikslėlį, animaciją, logotipą, excel failus, laiką, laikmatį, datą, atbulinį laiko skaičiavimą ir pasirinkti norimus teksto ir fono efektus (daugiau nei 50 skirtingų efektų), įkelti video failus (jeigu valdiklis palaiko tokią funciją), taip pat užprogramuoti švieslentės ryškumą skirtingu paros metu bei jos įsijungimo ir išsijungimo laiką kelis kartus per parą. Įvedamų tekstų ir simbolių kiekį riboja tik Jūsų fantazija ir brangus laikas. Tekstas švieslentėje gali būti atvaizduojamas bet kurios pasaulio kalbos raidėmis ar hieroglifais, o raidžių ir skaitmenų šriftus programa formuoja iš kompiuteryje instaliuotųjų. Todėl šrifto švieslentėje pasirinkamas toks pats lengvas ir platus kaip ir "Word" programoje. Švieslentės plotą programiškai galima padalinti į kelias dalis tiek vertikaliai, tiek horizontaliai ir kiekviena tokia dalis dirbs nepriklausomai viena nuo kitos, tarytum tai būtų ne viena, o dvi ar kelios švieslentės. Kaip atrodys švieslentėje judantis tekstas ar paveiksliukas galima pamatyti programos peržiūros langelyje.PowerLed m Suprogramuotą turinį galima perkelti į švieslentę vienu arba keliais būdais. Kuris patogiausias ir reikalingiausias galima pasirinkti perkant. Toliau išvardinti informacijos perkėlimo į švieslentę būdai (sąsajos):

 • perkeliant programos sugeneruotą failą į švieslentę USB laikmenos pagalba;
 • sujungus kompiuterį su švieslente RS232 (COM) kabeliu (kabelio ilgis iki 15m), jeigu reikia, panaudojus RS232/485 adapterį atstumą galima padidinti iki 1,5km;
 • belaidžiu WiFi būdu (galima naudoti tiek esamo vietinio tinklo WiFi, tiek WiFi prieigą, kurią sukurs pati švieslentė, be to, turint vietinio tinklo interneto prieigos pastovų IP adresą, švieslentę  su WiFi galima valdyti nuotoliniu būdu iš bet kur, kur yra internetas).  Švieslentes su WiFi valdikliu galima programuoti ir išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio su Android arba IOS operacine sistema pagalba.
 • sujungus kompiuterį su švieslente LAN jungtimi (laido ilgis iki 130m, sujungus švieslentę LAN jungtimi  su vietinio tinklo maršrutizatoriumi, ją galima valdyti bet kuriuo kompiuteriu, esančiu vietiniame tinkle, be to, turint vietinio tinklo interneto prieigos pastovų IP adresą, švieslentę  su LAN jungtimi galima valdyti nuotoliniu būdu iš bet kur, kur yra internetas);
 • radijo bangomis (valdymo atstumas atvirame plote iki 1km, užstatytame - iki 200m);
 • naudojant mobiliojo tinklo operatorių interneto GPRS arba G4 prieigą ( švieslentės valdiklyje įstatoma SIM kortelė, valdoma nuotoliniu būdu iš bet kur , kur yra internetas);
 • siunčiant SMS žinutę ( P.S. nėra lietuviškų raidžių). 

Švieslenčių dydis, spalva ir savybės.

Švieslentėse naudojami skirtingų LED spalvų, tipų, raiškos ir ryškumo moduliai. Populiariausi iš jų P10 tipo moduliai su DIP LED lemputėmis, kuriuose atstumas tarp LED yra 10mm. Švieslentėse, pagamintose iš tokių modulių, taškų tankis yra 10000 pikselių kvadratiniame metre. Galimos spalvos:

 • R- raudona;
 • Y- geltona;
 • W- balta;
 • G- žalia;
 • B- mėlyna;
 • 2RG- gali šviesti trim spalvom: raudona, žalia, geltona;
 • 2RB- gali šviesti trim spalvom: raudona, mėlyna, purpurinė;
 • RGB- priklausomai nuo valdiklio, esančio švieslentėje gali šviesti 7 spalvomis arba visom spalvom (full color).

Kiti moduliai:

 • P16-taškų tankis 3906 pikselių kvadratiniame metre;
 • P13.33-taškų tankis 5655 pikselių kvadratiniame metre
 • P20-taškų tankis 2500 pikselių kvadratiniame metre;
 • P8-taškų tankis  15625 pikselių kvadratiniame metre;
 • P25-taškų tankis  1600 pikselių kvadratiniame metre;
 • P5-taškų tankis  40000 pikselių kvadratiniame metre.

Švieslenčių dydis

Mūsų internetinėje parduotuvėje galima pasirinkti populiariausių skirtingo tipo, spalvų ir dydžių švieslenčių, kurios šiuo metu yra sandėlyje. Jeigu Jums reikalinga kitokio dydžio ar spalvos švieslentė, prašome su mumis susisiekti ir mes Jums ją pagaminsime.

PUSIAU LAUKO1RGB SVIESLENTLAUKO VIENSPALV


 

 • installLankstūs sprendimai specifiniams reikalavimams - švieslenčių valdymas realiu laiku 

      – švieslentes su asinchroniniais  valdikliais, turinčiais RS232(COM) jungtį,  dažniausiai turi valdymo protokolus RS232 sąsaja. Tokias švieslentes galima valdyti realiu laiku, siunčiant atitinkamas komandas ir eilutes šiuo protokolu per RS232, RS422, RS485 sąsajas, o tai labai svarbu,  kai informaciją  reikia atnaujinti  akimirksniu, pavyzdžiui tokiose kaip informacinės, sporto, stovėjimo aikštelelių, produkcijos, srautų, eilių skaičiavimo ir kitose švieslentėse. .  Naudojant RS232 galima valdyti tik vieną, o RS482, RS422  iki 32 švieslenčių. USR  TCP  keitiklių pagalba tokias švieslentes galima valdyti vietiniame ir išoriniame tinkluose arba per vietinius ir išorinius serverius, taip pat  atvaizduoti švieslentėje duomenis iš Modbus įrenginių realiu laiku. Valdymo realiu laiku pavyzdžiai:

 • Degalinių kaininikai

Programa sukurta valdyti degalinių pilono kaininiką realiu laiku:

                        Degaline                                                  Bemija siauras1       

 

--------------------------------------------------------------------------------------            

 •  Sporto švieslentės

 

             krepsinis demo        KONSOLE 600

 Daugiau apie sporto švieslentes.                          Pasirinkti sporto švieslentę.

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 • Gamybos procesų valdymo švieslentės

Programos sukurtos gamybos procesų valdymui:

         medienos apdirbimo cechas    Eternit


 • installsinchroninis valdymas 

 -sinchroninis valdymas reiškia, kad vaizdas esantis švieslentėje  arba ekrane yra sinchronizuojamas su vaizdu, kuri sukuria valdymo įrenginys. Valdymo įrenginiais gali būti kompiuteris, LED ekranų media playeris, video procesorius ir kitaip vadinami įrenginiai, kuriuose instaliuota  LED siuntimo plokštė.  Paprasčiausia valdymo kompiuteriu schema parodyta paveikslėlyje:

Schema LED ekrano

Kompiuteryje turi būti instaliuota Siuntimo (Priėmimo) plokščių gamintojo  turinio valdymo programa, kurios sukuriamas vaizdas per Siuntimo plokštę perduodamas į ekraną, kuriame yra atitinkamos Priėmimo plokštės. Atskirais atvejais Siuntimo plokštės vaidmenį gali atlikti ir kompiuterio Tinklo plokštė (privalo atitikti tam tikrus parametrus). LED video procesorius naudojamas tuo atveju, jeigu norima ekrane rodyti vaizdą iš daugelio skirtingų video šaltinių, tokių kaip kameros, TV, video grotuvai ir kita. Tokias funcijas gali atlikti ir kompiuteris, tačiau jame  paprastai nėra daug įvadinių jungčių, be to video procesoriai turi galimybę greitai perjunginėti vaizdus iš skirtingų šaltinių ir turi daugybę kitokių funkcijų, naudojamų greitai ir patogiai valdyti vaizdą LED ekrane.

 

 

 

ranku pasp Mūsų įsipareigojimai klientams

Prieš parduodami LED ekraną ar švieslentę mes patikrinsime jų veikimą ekstremaliausiu režimu. Tai garantuos kad produktas veiks net atšiauriausiomis sąlygomis. Servisas, pagalba ir aptarnavimas - tuomet kai Jums reikalingas ir toks, koks reikalingas.

tel+37069820328 UAB Meiga 

 

Sporto švieslentės

Pamirškite apie įprastines švieslentes ir tablo, galinčias atvaizduoti vienos ar kelių sporto šakų elementarius varžybų rezultatus ir kuriose nieko negali papildyti ar pakeisti.  UAB "Meiga"  siūlo naujos kartos universalias LED švieslentes, kurios gali atvaizduoti  bet kurios sporto šakos varžybų rezultatus.  Joje  galima pasirinkti kokia informacija, kurioje vietoje ir koks skaičių ar raidžių dydis atvaizduojamas švieslentėje. Švieslentės gali būti įvairių dydžių (priklausomai nuo to kokio dydžio rezultatų ir laikmačių skaičiai turi būti švieslentėje), taip pat galima pasirinkti jų LED lempučių spalvą - vienspalvė arba RGB. RGB švieslentėje kiekvienas informacinis elementas galės šviesti viena iš septynių spalvų. Sporto švieslentės valdomos specialia programine įranga sukurta windows OS aplinkoje. Todėl švieslentei nebūtina įsigyti specialios konsolės, o naudoti jau turimą windows kompiuterį ar planšetę liečiamu ekranu. Į kitą sporto šaką švieslentė perjungiama akimirksniu, spustelėjus atitinkamos sporto šakos aplikacijos ikoną.

Skaityti daugiau: Sporto švieslentės

Apie LED švieslentes

Visos LED švieslentės susideda iš trijų pagrindinių komponentų:

 • Maitinimo šaltinio (paprastai tai įtampos keitiklis, kurio išėjimo įtampa yra 5 V DC, o įeinanti 220-240 VAC arba automobilinėms 9 - 36 VDC)
 • Valdymo įrenginių, kuriais gali būti skirtingų gamintojų asinchroniniai valdikliai (programuojamoms švieslentėms), siuntimo ir priėmimo  plokštės (sinchroninio valdymo atveju), arduino valdikliai ir kitokie programuojami valdikliai.
 • LED lempučių matricų - paprastai vadinamų LED moduliais ir skirstomos pagal raišką (pikselių kiekis kv/m) ir dažniausiai žymimos raide P su skaičiumi, kuris reiškia atstumą tarp dviejų pikselių centrų milimetrais (pvz.: P-8). LED gali būti vienspalvės, dvejų spalvų pvz.: RG - reiškia raudonos ir žalios spalvos lemputės, ir trijų spalvų - RGB.  Priklausomai nuo prijungtų valdymo įrenginių galimybės vienspalviai LED moduliai gali šviesti viena spalva be arba su tos spalvos atspalviais, RGB moduliai gal šviesti septyniomis spalvomis arba visomis spalvomis (jeigu valdymo įrenginys palaiko plačią pilkų atspalvių skalę). Plačiau apie tai  skaityti  čia  ir  čia.  Taip pat moduliai skirstomi pagal jų lempučių ryškį:  mažesnio ryškio (< 2500 nitų) moduliai skirti naudoti patalpų viduje, didesnio - skirti naudoti lauke ir iš vidinės lango pusės (be to moduliai skirti naudoti lauko salygomis būna apsaugoti nuo atmosferos poveikio - vandeniui atsparūs, t.y. aukštesnės IP klasės).  Skaityti apie IP klases >>>.
 •  Visi trys pagrindiniai komponentai sujungiami maitinimo ir duomenų perdavimo kabeliais.

    Švieslentės pagamintos iš didesnio ryškumo modulių užtikrina puikų atvaizduojamo teksto ir paveikslėlių matomumą net saulei šviečiant tiesiogiai į švieslentę ir skirstomos į skirtas laukui (IP-65/66/67/68 klasės)  ir pusiau laukui (neatsparios atmosferos poveikiui). Jeigu Jūs turite galimybę pasikabinti švieslentę ant lango iš vidaus, mes siūlome Jums antro tipo švieslentes (pusiau laukui) - taip Jūs sutaupysite ir pirkdami, ir išvengsite įpareigojimo suderinti reklamą su vietos savivaldybe, kas irgi kainuoja. Šio tipo švieslentes Jūs galite naudoti ir lauke, tačiau jas būtinai reikia apsaugoti nuo tiesioginių kritulių.

     Švieslenčių skirstymas pagal LED spalvą:     

 • Vienspalvės:
 • gali šviesti tik atitinkama spalva. Jei valdiklis turi pilkų atspalvių skalę, galima įkelti nuotraukas, logotipus. Galimos spalvos: Raudona, Žalia, Mėlyna, Balta, Geltona (gintarinė)    
 • Dvispalvės:
 • RG- gali šviesti trimis spalvomis: raudona, žalia, geltona. Jei valdiklis turi pilkų atspalvių skalę, galima įkelti nuotraukas, logotipus.
 • RB- gali šviesti trimis spalvomis: raudona, mėlyna, rožine. Jei valdiklis turi pilkų atspalvių skalę, galima įkelti nuotraukas, logotipus.
 •  RGB švieslentės:
 • Su paprastu valdikliu gali šviesti septyniomis spalvomis: balta, raudona, žalia, geltona, mėlyna, žydra, balta.
 • Su valdikiliu turinčiu pilkų atspalvių skalę gali šviesti nuo 64  iki 16 777 216 spalvų (priklauso nuo valdiklio galimybių). Galima įkelti nuotraukas, logotipus.
 • Su valdikiliu turinčiu video galimybę gali šviesti iki 16 777 216 spalvų . Galima įkelti video failus, nuotraukas, logotipus.

Skaityti daugiau: Apie LED švieslentes

Permatomi LED ekranai

 moduliai skaidrus lit  Permatomi LED ekranai

 • inovatyvūs ir multifunkcijiniai: (1) Maitinimas ir duomenų perdavimas tais pačiais laidais, įmontuoti įtampos transformatoriai ir priėmimo kortos, funkcija “Išmanioji akis” nustato ekrano būseną ir testuoja ar LED moduliai veikia tvarkingai
 • Išskirtinai lengva konstrukcija: 18kg/kv.m , o tai 45kg/kv.m lengvesnė nei įprastų LED ekranų segmentų.
 • Skaidrumas: 18%~80%.
 • Žemos eksplotacinės sąnaudos: 50% energijos taupymas. Nereikalingi oro kondicionieriai.
 • Aukšta apsaugos klasė: IP65 tiek priekiui, tiek galinei daliai.
 • Taupumas: sutaupo 75% metalo kaštų, 100% energijos šilumos išsklaidymui,  65% elektros energijos kaštų, 80% aptarnavimo kaštų.
 • Ilgaamžiškumas: ≥ 100,000 valandų.
 • Žemas klaidų santykis: ≤0.01%.
 • Lengvi montavimas ir priežiūra: lengvas aptarnavimas iš visų pusių. Kiekviena LED lemputė yra keičiama.

Skaityti daugiau: Permatomi LED ekranai

Didelės raiškos raiškos ekranas

 1 Ar Jūs norite LED TV ekrano? Ar pergyvenate , kad jo raiška per maža? Tai pasvarstykite apie P1.6 LED ekraną, kuriame pikselių žingsnis tik 1.6 mm, ir kuris labai tinka: TV studijoms;  reklaminiams stendams; aukštų standartų konferencijoms.

LED afišos

     Naujas šokis su senomis geromis afišomis! 
Shot001 Custom
  Nusibodo ir nespėjate keisti senų reklaminių afišų naujomis? Pamirškite tai. Pristatome naujos kartos reklamines LED media švieslentes-afišas (posterius), kurias galėsite pastatyti, pakabinti ar įmontuoti į nišą nesirūpindami , kad sekantį kartą vėl teks sunkiai dirbti, kad pakeisti seną reklamą nauja. Didelės raiškos ir ryškumo LED afišos leis atnaujinti turinį per kelias sekundes net neprieinant prie jos. Video, foto, audio, tekstas, titrai visomis spalvomis ir įspūdingu kiekiu efektų - visa tai sugeba        naujosios LED afišos. Ir tam nereikia jokios papildomos įrangos! Kompiuteris bus reikalingas tik nusiųsti naują media turinį į švieslentę.

Skaityti daugiau: LED afišos