Ar galima įkelti logotipą, paveikslėlį, nuotrauką į švieslentę?

Ar galimą įkelti logotipą, paveikslėlį, nuotrauką ar net video į paprastą vienspalvę švieslentę. Taip galima. Dauguma švieslenčių turi tokią funkciją. Tik reikia  realiai suvokti kokio sudėtingumo turinį kelti yra prasmė ir kas bus matoma švieslentėje. Paprastus grafinius  juodai baltus paveikslėlius tokius kaip rodyklės, ženklai, "smailiukai" ir panašiai galima įkelti į bet kokio dydžio ir raiškos švieslentes. Bet jeigu Jūs norite įkelti nuotrauką arba sudėtingesnį logotipą, nėra prasmės tai daryti, jeigu švieslentės aukštis ir plotis yra mažesni nei 48 pikseliai, (populiariausioms švieslentėms, susidedančioms iš P-10 modulių, tai yra 48 centimetrai).

Skaityti daugiau: Ar galima įkelti logotipą, paveikslėlį, nuotrauką į švieslentę?

Kas yra skenavimas

Ne vienas švieslentės pirkėjas yra susidūręs su problema, kuomet vietoj numatyto teksto, laikrodžio ar kitokio turinio švieslentė rodo padrikai šviečiančias LED lemputes. Dažniausiai tai atsitinka, kai programuojant švieslentę kartu nusiunčiami ir neteisingi švieslentės parametrai su klaidingu skenavimo tipu. Koks jis turi būti priklauso nuo modulių, iš kurių susideda švieslentės. Kiekvienas modulių gamintojas naudoja skirtingas PCB plokštes, IC lustus ir įvairiai juos komponuoja. Tuomet švieslentės valdikliui reikia nurodyti kokia seka sujungiamos grandinės IC lustuose  konkrečiame modulyje. Tai daroma pasirenkant skenavimo tipą valdiklio programinėje įrangoje ir nusiunčiant jį į valdiklį kartu su kitais švieslentės parametrais tokiais kaip aukštis, plotis, spalvų kiekis ir kitais. Todėl nusipirkę švieslentę būtinai pareikalaukite iš pardavėjo nurodyti koks švieslentės modulių skenavimo tipas ir kiti esminiai parametrai,  kad, netyčia pakeitus, būtų galimybė juos atstatyti.

Skaityti daugiau: Kas yra skenavimas

IP apsaugos klasės

IP apsaugos klasės klasifikavimas

Apsaugos klasė IP nusako elektros įrenginio atsparumą tam tikriems aplinkos veiksniams bei daiktams.

Pirmasis skaičius nurodo atsparumą kietiesiems kūnams arba dulkėms. Jo vertė yra nuo 0 iki 6.

Antrasis skaičius nurodo atsparumą vandeniui. Jo vertė yra nuo 0 iki 8.

Skaityti daugiau: IP apsaugos klasės

Švieslenčių moduliai

Daugumoje LED ekranų ir švieslenčių viena pagrindinių dalių  yra moduliai:

        ekranas is modul  iš  kurių, kaip iš kaladėlių susideda LED ekranai ir švieslentės. Kaip pastarieji taip ir moduliai gali būti skirti laukui, pusiau laukui ir vidaus- naudojimui patalpose. Taip pat moduliai gali būti vienspalviai, trijų spalvų, RGB.  Pastarieji susideda iš trijų spalvų LED ir, priklausomai nuo valdiklio galimybių,  gali šviesti septyniomis arba visom spalvomis. LED lemputės skirtinguose moduliuose sudėliotos skirtingu tankumu, nuo to priklauso minimalus ir maksimalus žiūrėjimo atstumas . Vienas šviesos taškas, iš kurių formuojamos raidės, grafika, paveiksliukai ir video, vadinamas pikseliu. Pikselis gali būti sudarytas iš vienos arba kelių LED lempučių įvairia konfigūracija:

Skaityti daugiau: Švieslenčių moduliai

Visos spalvos vienoje DIP lemputėje

 

3in1rgb

Įprastuose DIP RGB moduliuose visos spalvos yra išgaunamos iš trijų – žalios, raudonos ir mėlynos LED lempučių. Naujausia LED lempučių gamybos technologija leido patalpinti tris skirtingos spalvos LED kristalus į vieną DIP lemputę.

Skaityti daugiau: Visos spalvos vienoje DIP lemputėje