Apie mus

LED ekranai ir švieslentės

UAB „Meiga“ specializuojasi LED ekranų ir švieslenčių pardavimų, surinkimų ir nuomos srityje.  Pagrindinė mūsų misija ir tikslas - pristatyti ir suteikti galimybę  mūsų klientams naudotis geriausiais ir pažangiausiais LED industrijos produktais optimaliausiu kainos ir kokybės santykiu.

Skaityti daugiau: Apie mus

Sporto švieslentės

       Pamirškite apie įprastines švieslentes ir tablo, galinčias atvaizduoti vienos ar kelių sporto šakų elementarius varžybų rezultatus ir kuriose nieko negali papildyti ar pakeisti.  UAB "Meiga"  siūlo naujos kartos universalias LED švieslentes, kurios gali atvaizduoti  bet kurios sporto šakos varžybų rezultatus.  Joje  galima pasirinkti kokia informacija, kurioje vietoje ir koks skaičių ar raidžių dydis atvaizduojamas švieslentėje. Švieslentės gali būti įvairių dydžių (priklausomai nuo to kokio dydžio rezultatų ir laikmačių skaičiai turi būti švieslentėje), taip pat galima pasirinkti jų LED lempučių spalvą - vienspalvė arba RGB. RGB švieslentėje kiekvienas informacinis elementas galės šviesti viena iš septynių spalvų. Sporto švieslentės valdomos specialia programine įranga sukurta windows OS aplinkoje. Todėl švieslentei nebūtina įsigyti specialios konsolės, o naudoti jau turimą windows kompiuterį ar planšetę liečiamu ekranu. Į kitą sporto šaką švieslentė perjungiama akimirksniu, spustelėjus atitinkamos sporto šakos aplikacijos ikoną.

Skaityti daugiau: Sporto švieslentės

Apie LED švieslentes

     Mūsų švieslentės ir ekranai yra trijų tipų pagal naudojimo sąlygas:

  • skirtos naudoti patalpose,
  • skirtos naudoti tiek patalpose tiek lauke po stogu (pusiau laukui) IP51 klasės (atmosferos krituliams neatsparios),
  • skirtos naudoti lauke IP65 klasės.

Pirmojo tipo švieslenčių LED ryškumas nėra toks didelis kaip antrojo arba trečiojo tipų, tačiau jo pilnai pakanka naudojant vietose , kurios neapšviestos tiesioginių saulės spindulių. Be to nereikia pamiršti, kad per didelis ryškumas gali erzinti darbuotojus ir klientus. Antrojo ir trečiojo tipo švieslenčių ryškumas užtikrina puikų atvaizduojamo teksto ir paveikslėlių matomumą net saulei šviečiant tiesiogiai į švieslentę. Jeigu Jūs turite galimybę pasikabinti švieslentę ant lango iš vidaus, mes siūlome Jums antro tipo švieslentes (pusiau laukui) - taip Jūs sutaupysite ir pirkdami, ir išvengdami įpareigojimo suderinti reklamą su vietos savivaldybe, kas irgi kainuoja. Šio tipo švieslentes Jūs galite naudoti ir lauke, tačiau jas būtinai reikia apsaugoti nuo tiesioginių kritulių. Trečio tipo švieslentės skirtos laukui, yra pilnai izoliuotos ir vandeniui atsparios.

Skaityti daugiau: Apie LED švieslentes

Permatomi LED ekranai

 moduliai skaidrus lit  Permatomi LED ekranai

Inovatyvūs ir multifunkcijiniai: (1) Maitinimas ir duomenų perdavimas tais pačiais laidais, įmontuoti įtampos transformatoriai ir priėmimo kortos, funkcija “Išmanioji akis” nustato ekrano būseną ir testuoja ar LED moduliai veikia tvarkingai

●Išskirtinai lengva konstrukcija: 18kg/kv.m , o tai 45kg/kv.m lengvesnė nei įprastų LED ekranų segmentų.

Skaidrumas: 18%~80%.

Žemos eksplotacinės sąnaudos: 50% energijos taupymas. Nereikalingi oro kondicionieriai.

Aukšta apsaugos klasė: IP65 tiek priekiui, tiek galinei daliai.

Taupumas: sutaupo 75% metalo kaštų, 100% energijos šilumos išsklaidymui,  65% elektros energijos kaštų, 80% aptarnavimo kaštų.

Ilgaamžiškumas: ≥ 100,000 valandų.

Žemas klaidų santykis: ≤0.01%.

Lengvi montavimas ir priežiūra: lengvas aptarnavimas iš visų pusių. Kiekviena LED lemputė yra keičiama.

Skaityti daugiau: Permatomi LED ekranai

Didelės raiškos raiškos ekranas

 1 Ar Jūs norite LED TV ekrano? Ar pergyvenate , kad jo raiška per maža? Tai pasvarstykite apie P1.6 LED ekraną, kuriame pikselių žingsnis tik 1.6 mm, ir kuris labai tinka: TV studijoms;  reklaminiams stendams; aukštų standartų konferencijoms.

LED afišos

     Naujas šokis su senomis geromis afišomis! 
Shot001 Custom
  Nusibodo ir nespėjate keisti senų reklaminių afišų naujomis? Pamirškite tai. Pristatome naujos kartos reklamines LED media švieslentes-afišas (posterius), kurias galėsite pastatyti, pakabinti ar įmontuoti į nišą nesirūpindami , kad sekantį kartą vėl teks sunkiai dirbti, kad pakeisti seną reklamą nauja. Didelės raiškos ir ryškumo LED afišos leis atnaujinti turinį per kelias sekundes net neprieinant prie jos. Video, foto, audio, tekstas, titrai visomis spalvomis ir įspūdingu kiekiu efektų - visa tai sugeba        naujosios LED afišos. Ir tam nereikia jokios papildomos įrangos! Kompiuteris bus reikalingas tik nusiųsti naują media turinį į švieslentę.

Skaityti daugiau: LED afišos