AUTOBUSAMS
Maršrutai perjungiami išmaniuoju telefonu arba IR pulteliu

Sporto švieslentės

Pamirškite apie įprastines švieslentes ir tablo, galinčias atvaizduoti vienos ar kelių sporto šakų elementarius varžybų rezultatus ir kuriose nieko negali papildyti ar pakeisti.  UAB "Meiga"  siūlo naujos kartos universalias LED švieslentes, kurios gali atvaizduoti  bet kurios sporto šakos varžybų rezultatus.  Joje  galima pasirinkti kokia informacija, kurioje vietoje ir koks skaičių ar raidžių dydis atvaizduojamas švieslentėje. Švieslentės gali būti įvairių dydžių (priklausomai nuo to kokio dydžio rezultatų ir laikmačių skaičiai turi būti švieslentėje), taip pat galima pasirinkti jų LED lempučių spalvą - vienspalvė arba RGB. RGB švieslentėje kiekvienas informacinis elementas galės šviesti viena iš septynių spalvų. Sporto švieslentės valdomos specialia programine įranga sukurta windows OS aplinkoje. Todėl švieslentei nebūtina įsigyti specialios konsolės, o naudoti jau turimą windows kompiuterį ar planšetę liečiamu ekranu. Į kitą sporto šaką švieslentė perjungiama akimirksniu, spustelėjus atitinkamos sporto šakos aplikacijos ikoną.

Skaityti daugiau: Sporto švieslentės

Apie LED švieslentes

Visos LED švieslentės susideda iš trijų pagrindinių komponentų:

 • Maitinimo šaltinio (paprastai tai įtampos keitiklis, kurio išėjimo įtampa yra 5 V DC, o įeinanti 220-240 VAC arba automobilinėms 9 - 36 VDC)
 • Valdymo įrenginių, kuriais gali būti skirtingų gamintojų asinchroniniai valdikliai (programuojamoms švieslentėms), siuntimo ir priėmimo  plokštės (sinchroninio valdymo atveju), arduino valdikliai ir kitokie programuojami valdikliai.
 • LED lempučių matricų - paprastai vadinamų LED moduliais ir skirstomos pagal raišką (pikselių kiekis kv/m) ir dažniausiai žymimos raide P su skaičiumi, kuris reiškia atstumą tarp dviejų pikselių centrų milimetrais (pvz.: P-8). LED gali būti vienspalvės, dvejų spalvų pvz.: RG - reiškia raudonos ir žalios spalvos lemputės, ir trijų spalvų - RGB.  Priklausomai nuo prijungtų valdymo įrenginių galimybės vienspalviai LED moduliai gali šviesti viena spalva be arba su tos spalvos atspalviais, RGB moduliai gal šviesti septyniomis spalvomis arba visomis spalvomis (jeigu valdymo įrenginys palaiko plačią pilkų atspalvių skalę). Plačiau apie tai  skaityti  čia  ir  čia.  Taip pat moduliai skirstomi pagal jų lempučių ryškį:  mažesnio ryškio (< 2500 nitų) moduliai skirti naudoti patalpų viduje, didesnio - skirti naudoti lauke ir iš vidinės lango pusės (be to moduliai skirti naudoti lauko salygomis būna apsaugoti nuo atmosferos poveikio - vandeniui atsparūs, t.y. aukštesnės IP klasės).  Skaityti apie IP klases >>>.
 •  Visi trys pagrindiniai komponentai sujungiami maitinimo ir duomenų perdavimo kabeliais.

    Švieslentės pagamintos iš didesnio ryškumo modulių užtikrina puikų atvaizduojamo teksto ir paveikslėlių matomumą net saulei šviečiant tiesiogiai į švieslentę ir skirstomos į skirtas laukui (IP-65/66/67/68 klasės)  ir pusiau laukui (neatsparios atmosferos poveikiui). Jeigu Jūs turite galimybę pasikabinti švieslentę ant lango iš vidaus, mes siūlome Jums antro tipo švieslentes (pusiau laukui) - taip Jūs sutaupysite ir pirkdami, ir išvengsite įpareigojimo suderinti reklamą su vietos savivaldybe, kas irgi kainuoja. Šio tipo švieslentes Jūs galite naudoti ir lauke, tačiau jas būtinai reikia apsaugoti nuo tiesioginių kritulių.

     Švieslenčių skirstymas pagal LED spalvą:     

 • Vienspalvės:
 • gali šviesti tik atitinkama spalva. Jei valdiklis turi pilkų atspalvių skalę, galima įkelti nuotraukas, logotipus. Galimos spalvos: Raudona, Žalia, Mėlyna, Balta, Geltona (gintarinė)    
 • Dvispalvės:
 • RG- gali šviesti trimis spalvomis: raudona, žalia, geltona. Jei valdiklis turi pilkų atspalvių skalę, galima įkelti nuotraukas, logotipus.
 • RB- gali šviesti trimis spalvomis: raudona, mėlyna, rožine. Jei valdiklis turi pilkų atspalvių skalę, galima įkelti nuotraukas, logotipus.
 •  RGB švieslentės:
 • Su paprastu valdikliu gali šviesti septyniomis spalvomis: balta, raudona, žalia, geltona, mėlyna, žydra, balta.
 • Su valdikiliu turinčiu pilkų atspalvių skalę gali šviesti nuo 64  iki 16 777 216 spalvų (priklauso nuo valdiklio galimybių). Galima įkelti nuotraukas, logotipus.
 • Su valdikiliu turinčiu video galimybę gali šviesti iki 16 777 216 spalvų . Galima įkelti video failus, nuotraukas, logotipus.

Skaityti daugiau: Apie LED švieslentes

Permatomi LED ekranai

 moduliai skaidrus lit  Permatomi LED ekranai

 • inovatyvūs ir multifunkcijiniai: (1) Maitinimas ir duomenų perdavimas tais pačiais laidais, įmontuoti įtampos transformatoriai ir priėmimo kortos, funkcija “Išmanioji akis” nustato ekrano būseną ir testuoja ar LED moduliai veikia tvarkingai
 • Išskirtinai lengva konstrukcija: 18kg/kv.m , o tai 45kg/kv.m lengvesnė nei įprastų LED ekranų segmentų.
 • Skaidrumas: 18%~80%.
 • Žemos eksplotacinės sąnaudos: 50% energijos taupymas. Nereikalingi oro kondicionieriai.
 • Aukšta apsaugos klasė: IP65 tiek priekiui, tiek galinei daliai.
 • Taupumas: sutaupo 75% metalo kaštų, 100% energijos šilumos išsklaidymui,  65% elektros energijos kaštų, 80% aptarnavimo kaštų.
 • Ilgaamžiškumas: ≥ 100,000 valandų.
 • Žemas klaidų santykis: ≤0.01%.
 • Lengvi montavimas ir priežiūra: lengvas aptarnavimas iš visų pusių. Kiekviena LED lemputė yra keičiama.

Skaityti daugiau: Permatomi LED ekranai

Didelės raiškos raiškos ekranas

 1 Ar Jūs norite LED TV ekrano? Ar pergyvenate , kad jo raiška per maža? Tai pasvarstykite apie P1.6 LED ekraną, kuriame pikselių žingsnis tik 1.6 mm, ir kuris labai tinka: TV studijoms;  reklaminiams stendams; aukštų standartų konferencijoms.

LED afišos

     Naujas šokis su senomis geromis afišomis! 
Shot001 Custom
  Nusibodo ir nespėjate keisti senų reklaminių afišų naujomis? Pamirškite tai. Pristatome naujos kartos reklamines LED media švieslentes-afišas (posterius), kurias galėsite pastatyti, pakabinti ar įmontuoti į nišą nesirūpindami , kad sekantį kartą vėl teks sunkiai dirbti, kad pakeisti seną reklamą nauja. Didelės raiškos ir ryškumo LED afišos leis atnaujinti turinį per kelias sekundes net neprieinant prie jos. Video, foto, audio, tekstas, titrai visomis spalvomis ir įspūdingu kiekiu efektų - visa tai sugeba        naujosios LED afišos. Ir tam nereikia jokios papildomos įrangos! Kompiuteris bus reikalingas tik nusiųsti naują media turinį į švieslentę.

Skaityti daugiau: LED afišos